III. Cápa Országos Bajnokság

III. Cápa Országos Bajnokság

III. Cápa Országos Bajnokság 2018 eredmények

Csapatunk második helyen végzett a 2018. évi Cápa Országos Bajnokság pontversenyében 687 pontot szerezve! A mérleg 11 arany, 6 ezüst és 8 bronzérem mellett rengeteg pontszerző helyezés.
Márta Johanna                 2009                      100 hát                 3.
(2008-asok között versenyezve!)            200 gyors            3.
200 hát                 5.

Elekes Tamara                  2007                      200 pillangó        1.
100 hát                 1.
200 vegyes         1.
100 gyors            1.
200 hát                 1.
100 pillangó        1.
400 vegyes         1.
200 gyors            2.
800 gyors            2.

Móger Léna                       2007                      200 pillangó        2.
50 gyors               3.
100 pillangó        3.
100 hát                 5.
200 hát                 5.
200 vegyes         6.
400 vegyes         7.

Tőrincsi Lilla                       2007                      100 pillangó        6.
200 pillangó        8.

Kovács Botond                 2007                      1500 gyors          2.
400 vegyes         2.
200 hát                 3.
200 pillangó        3.
400 gyors            3.
200 vegyes         4.

Tűri Noel                             2007                      200 vegyes         7.
100 pillangó        7.
400 vegyes         8.

Farkas Sándor                   2006                      100 mell               6.
200 mell               7.

Dominiák Marcell            2007                      200 mell               5.
100 mell               6.

Tóth Olivér                         2007                      200 mell               7.

4×100 női gyors váltó                     4:32,46                                 1.
Csapat tagjai: Tőrincsi Lilla, Szabados Luca, Móger Léna, Elekes Tamara, Márta Johanna

4×200 férfi gyors váltó                  9:34,99                                 6.
Csapat tagjai: Herczeg Erik, Ashe Albert, Csaba György, Kovács Botond

4×100 női vegyes váltó                 5:02,34                                1.
Csapat tagjai: Móger Léna, Elekes Tamara, Tőrincsi Lilla, Szabados Luca, Csákvári Sára, Márta Johanna

4×100 férfi vegyes váltó                               4:52,94                                3.
Csapat tagjai: Kovács Botond, Farkas Sándor, Dominiák Marcell, Herczeg Erik

4×100 MIX gyors váltó                   2:12,89                                 2.
Csapat tagjai: Herczeg Erik, Móger Léna, Elekes Tamara, Kovács Botond, Tőrincsi Lilla

4×100 MIX vegyes váltó                               4:48,11                                 1.
Csapat tagjai: Elekes Tamara, Farkas Sándor, Móger Léna, Herczeg Erik

4×200 női gyors váltó                     9:45,65                                 1.
Csapat tagjai: Móger Léna, Szabados Luca, Tőrincsi Lilla, Elekes Tamara

IMG_2722 IMG_2707 IMG_2701 IMG_2699 IMG_2696 IMG_2694 IMG_2691 IMG_2690 IMG_2687 IMG_2685 IMG_2765 IMG_2764 IMG_2762 IMG_2759 IMG_2757 IMG_2756 IMG_2742 IMG_2733 IMG_2725 IMG_2731

IMG_2731 IMG_2725 IMG_2733 IMG_2742 IMG_2756 IMG_2757 IMG_2759 IMG_2762 IMG_2764 IMG_2765 IMG_2685 IMG_2687 IMG_2690 IMG_2691 IMG_2694 IMG_2696 IMG_2699 IMG_2701 IMG_2707 IMG_2722 IMG_2725